Bezekranowa nawigacja rowerowa Schwinn CycleNav

Nawigacja rowerowa SchwinnJazda na rowerze z nawigacją w telefonie nie zawsze jest wygodna, o bezpieczeństwie jazdy nawet nie mówimy mówić. Skupienie się na wyświetlaczu smartfona zamiast na drodze, może spowodować wypadek.

Tak było do czasu, aż Schwinn wyprodukował nowy typ nawigacji montowanej na kierownicy, która nie wymaga odrywania wzroku od trasy przejazdu. Nawigacja ta nie posiada wyświetlacza, a wszystkie komunikaty dotyczące trasy podawane są w formie głosowej. Głośnik jest na tyle wydajny, że bez problemu można go słyszeć nawet w aglomeracjach z dużym hałasem. Na obudowie zamontowane są takę światła stanowiące kierunkowskazy, wskazujące w którym momencie należy skręcić zgodnie z wyznaczoną trasą.

Nawigacja Schwinn CycleNav komunikuje się ze smartfonem za pomocą protokołu Bluetooth. Pozwala to na bezpieczne przechowywanie telefonu w plecaku lub kieszeni, bez konieczności wyjmowania go w czasie podróży. Aplikacja pod nawigację pracuje pod systemami Android oraz IOS.

Koszt takiego urządzenia to około 60 dolarów. To niewiele porównując cenę ze standardowymi mniej bezpiecznymi urządzeniami do nawigacji.

Zobacz prezentację na filmie:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 887