Rower na komunię. Jaki wybrać?

Author A-Matrix ASLPierwsza Komunia Święta to dla dziecka wyjątkowe wydarzenie w życiu. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko zapamiętało ten dzień w szczególny sposób: wielka ceremonia, podczas której uczestniczy w kościele cała rodzina. Najprzyjemniejszym momentem Komunii dla dziecka jest nie sama ceremonia, co uczta po mszy, a w szczególności prezenty komunijne.

W dobie tandetnej elektroniki, której żywotność rzadko przekracza jeden rok, wraca moda z powrotem na rowery jako prezent na komunię. O ile wybór dawnej elektroniki nie sprawiał problemów, to z wyborem roweru proces decyzyjny jest nieco bardziej złożony. Przy wyborze roweru komunijnego należy uwzględnić przede wszystkim wzrost dziecka. Najbardziej popularnym rozmiarem na prezent komunijny są rowery o rozmiarze koła 24 cali dla dzieci o wzroście od 130 do 155 cm. Dla dzieci o nieco wyższym wzroście poleca się rowery 26 calowe na ramie 15 calowej (rama 35-40 cm, S/M).

W tym roku szczególnie popularne są rowery Author A-Matrix (w cenie 1149zł) lub w wersji dziewczęcej Author A-Matrix ASL (w tej samej cenie).

Author A-Matrix

Drugim pod względem popularności jako rower na komunię jest CTM Willy 2.0, posiadający uniwersalną ramę zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Rower ten wyróżnia się bardzo wygodnym kształtem ramy w kształcie litery „Y”, dzięki czemu wchodzenie na rower jest bardziej komfortowe niż w innych rowerach tej samej klasy. Cena roweru CTM Willy 2.0 mile zaskakuje: 839zł. Dostępne są aż cztery wersje kolorystyczne: czerwony, niebieski, zielony, różowy.

CTM Willy 2.0

 

Wszystkie podane wyżej rowery posiadają amortyzowany widelec, który umożliwia płynną jazdę nawet po trudniejszych terenach. Amortyzacja sprawia, że użytkowanie roweru staje się bezpieczniejsze, a jak wiemy, dla rodziców bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Obie wymienione marki produkują bardzo wysokiej jakości produkty, a ich rowery objęte są dwuletnią gwarancją. To sprawia, że o stan techniczny pojazdów naszych pociech możemy być spokojni.

Zobacz rowery junior na kołach 24-calowych w sklepie ACTIVA

2 Komentarzy

 1. Rose

  A co powiecie o rowerach Indiana? Bo teraz widziałam, że media expert ma na nie promocję, a to jednak jeden z lepszych pomysłów komunijnych jaki pojawił się w mojej głowie 😛

  Odpowiedz
  1. Marcin KAMYK Kamiński (Autor artykułu)

   Warto uważać na rowery z supermarketu. Warto także zadać sobie pytanie: czy taki market ma serwis na miejscu, czy będzie trzeba odsyłać rower do producenta i czekać kilka tygodni. Dlatego wskazane jest kupowanie sprzętu w autoryzowanych sklepach, gdzie dedykowany personel jest na miejscu i pomoże od razu.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 167