Skylock – elektroniczne zapięcia do roweru

Zapięcia do roweru SkylockZabezpieczenia rowerów, nawet te najdroższe i najlepsze mają to do siebie, że czasem zdarzy nam się zgubić do nich kluczyki lub zapomnieć szyfru. Wtedy ostatnią deską ratunku na odpięcie naszego roweru przez nas samych, gdy już pamięć do kodów nas zawodzi lub nie mamy pomysłu gdzie odnaleźć kluczyki jest przecięcie linki zapięcia. Po takiej operacji zapięcie roweru nadaje się już tylko do wyrzucenia, o ile uda nam się w ogóle przeciąć te mocniejsze zabezpieczenia.

Zapięcia na szyfr lub kluczyk posiadają jeszcze jedną wadę: zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie potrafił odpiąć nasz rower i uciec z nim w siną dal.

Firma Velo Labs opracowała zupełnie nowy pomysł na zapięcia rowerowe Skylock, które są wyposażone w bezprzewodowy moduł Bluetooth, który pełni funkcję dawnych kluczy. Skoro to zabezpieczenie jest zasilane energią, to skąd tą energię czerpie? Skylock posiada własne ogniwa słoneczne, które dostarczają energii w naturalny sposób. Jedno naładowanie wystarcza na ponad tydzień działania zapięcia.

Zobacz ofertę zabezpieczeń rowerowych w sklepie internetowym ACTIVA

2 Komentarzy

  1. Bartek

    Ukradnie telefon to i przy okazji rower…

    Odpowiedz
  2. andrzej

    gdzie kupić SKYLOCK?jaka jest cena?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 052